AGZ3 • 25/9/2021

’t Wit Paard – Hotel Abbey te Grimbergen

AGZ3 21/9/2019

Restauration Nouvelle te Waterloo

Bureau Région 3 / Comité Zone 3

18/1/2020 te Amiens

AV/AVZ3 19/9/2020

In Callens Café te Brussel (Louisalaan)

Post adres :
Mr Patrick WAUTHOZ – 41 Clubs Zone 3
Rue du Try Bara, 20 –  B- 1380 Ohain
info@41clubszone3.be

Bankrekeningnummer Club41 Zone3
IBAN : BE71 0689 0450 9869 • BIC : GKCCBEBB

BESTUUR 2020-2021

Voorzitter : Dan LELOUCHEBrussels 33
dan@lelouche.family – 00 32 (0)496 70 11 11

Vice-Voorzitter : Johan STALLAERT – Hageland 46
stallaert.johan@telenet.be – 00 32 (0)475 49 54 06

Secretaris : Patrick WAUTHOZ – Braine 64
patrick.wauthoz@gmail.com – 00 32 (0)496 20 09 90

Schatbewaarder : Edouard DUBOIS – Brussels 33
edouard_dubois@hotmail.com – 00 32 (0)495 59 75 11

PRO : Wanted

IRO : Manu SCARMURE – Wavre 22 & Brabant International 115
scarmure.manu@skynet.be – 00 32 (0)475 27 81 00

CLUBS 41 ZONE3

15 Clubs voor 288 leden

Brabant International 115 : 4ème mercredi du mois, restaurant différent chaque mois.
Président : Pierre LEROUX  pierre.leroux@outlook.be – 0471 97 06 72​
Secrétaire : Reynold LECLERCQ reynold.leclercq@hotmail.com – 00 32 (0)478 34 42 07

Braine 64 : 1er mardi du mois
Formateur : Patrick WAUTHOZ patrick.wauthoz@gmail.com – 0495 20 09 90
Secrétaire : Pascal VAN LANCKER pascal6776@gmail.com – 0468 30 63 73

Brussels 33 : 1er mercredi du mois, Restaurant ‘La cuisine d’Adèle’ à Genval
Président : Dirk DEVLEESCHAUWER  dirkdevl@gmail.com – 00 32 (0)475 31 01 85
Secrétaire : Patrick WAUTHOZ patrick.rtb12@gmail.com –  00 32 (0)495 20 03 90

Bruxelles 4 Toison d’Or : 2ème jeudi du mois, Restaurant ‘Le Lodge’ à Forest Domaine
Président : Robert MICHEL robert.michel@telenet.be – 00 32 (0)475 81 43 93
Secrétaire : Thierry DE MOOR demoor-thi-d@scarlet.be – 00 32 (0)497 12 17 20

Gembloux 37 : 2ème jeudi du mois, Hôtel-Restaurant ‘Le Variable ’ à Gembloux
Président : Alain GERARD alain.gerard@proximus.be – 0032 (0)479 52 95 91
Secrétaire : Joël MICHAUX joel.michaux@skynet.be – 00 32 (0)495 16 97 97

Grimbergen 102 : 1ste donderdag van de maand, Restaurant 52 te Strombeek Bever
Voorzitter :  Roel VALKENBORGH, roel.valkenborgh@me.com – 00 32 (0)495 59 14 95
Secretaris : Stan LANCKRIET,
s@lanckriet.info – 00 32 (0)496 80 89 22

Hageland 46 : 1ste woensdag van de maand, Restaurant ’Kasteel van Nieuwland’ te Aarschot
Voorzitter : Luc WOUTERS
woutersluc@skynet.be – 00 32 (0)16 56 93 63
Secretaris : Etienne VAN HOVE
vanhove.etienne@telenet.be  – 00 33 (0)488 21 27 25

Halle 17 : Laatste vrijdag van de maand – Chez un membre > Contacter le président
Voorzitter : Walter VAN BELLE walterv@pandora.be – 00 32 (0) 4758 21 47 75

Secretaris : Edgard PAUWELS
edgard.pauwels@telenet.be – 00 32 (0)475 86 86 98

Halle 117 : 3de donderdag van de maand  – Restaurant ‘De Goesting‘ te Halle
Voorzitter : Luc  VAN PARYS luc.vanparys@mil.be – 00 32 (0)476 59 54 14

Secretaris : Luc MONSIEUR
luc.monsieur@therenovationcompany.be

Louvain 1 : 2ème jeudi du mois > contacter le président
Président : Michel PEETERS – 00 32 (0)16 46 25 23 – peetersmic@gmail.com
Secretaris : Arthur BLOCKERYE 00 32 (0)16 60 11 57

Leuven 100 : 4de donderdag van de maand, Restaurant Salon Georges te Leuven
Voorzitter : Alexander STALPAERT alaxander.stalpaert@yahoo.com – 00 32 (0)475 75 83 68
Secretaris : Johan TEUNISSEN johan.teunissen2@telenet.be – 00 32 (0)475 83 44 38

Tienen 21 : 1ste dinsdag  van de maand, Restaurante Vigiliae te Tienen
Voorzitter :Philippe DE RAEDT philippe.deraedt@hotmail.com – 00 32 (0)498 86 41 86

Secretaris : Paul RABAU
paul.rabau@proximus.be – 00 32 (0)475 75 83 68

Wavre Roman Païs 22 : 1er lundi du mois, Restaurant ‘Le Café du Lac à Rosière
Président : Maxime BOUSSEREZ maxime.bouserez@promimo.be – 00 32 (0)475 48 46 25
Secrétaire : Gérard FOLIE gerardfolie@hotmail.com – 00 32 (0)476 78 19 90

Waterloo 45 : 2ème jeudi du mois, Restaurant ‘Le 1815’ à Braine l’Alleud
Président : Marc POISSON poisson.be@gmail.com – 00 32 (0)486 43 32 42
Secrétaire : Olivier MASSIOT omassiot@gmail.com – 00 32 (0)471 42 56 29

Waterloo 245 : 2ème jeudi du mois, Restaurant ‘Le Scoubidou’ à Genval
Président : Jean-Pierre GENARD jeanpierregenard@gmail.com – 00 32 (0)498 57 77 27
Secrétaire : Christophe BLAIRON christophe.blairon@hotmail.com – 00 32 (0)494 19 29 54

AGENDA ZONE3 2021-2022

Zaterdag 25/9/2021 : AGZ3 in Hôtel Restaurant Abbey te Grimbergen
Zondag 3/10/2021 : 41GOLFCup 2021 te Waver • Zie de advertentie
Zaterdag 9/10/2021 : AGM in Brussel • Zie het programma >
Zaterdag 23/10/2021 : Interboard Région3/Zone3 te Compiègne • Zie de advertentie
Maandag 15/1/2022 : 5ème anniversaire de la Zone3 (lieu à définir)
Samedi 26/2/2022 : CNR te Mulhouse
Vrijdag ??/3/2022 : Transfrontalière (Club et date à définir)
Donderdag 17/3/2022 : Mi-AGM President’s Dinner à LLN
Woensdag ??/6/2022 : Zone3 President Meeting te ? (Club et date à définir)
Vrijdag 23/9/2022 : AGZ3 2022 te Gembloux
Zaterdag 7, 8 & 9/10/2021 : AGM 2021 te Luik

_____________________________________________________________

Samedi 4/3/2023 : 3ème rencontre Région 3 / Zone3 à Soisson.

BALANS ZONE3 2016 > 2021

Verkiezingen Zone 3 Committee 2021-2022

De kandidaturen voor de 6 functies van het Zone3 Comité 2020-2021 moeten voor zaterdag 31 augustus 2020 gestuurd worden per mail info@41clubszone3.be, aan de Zone3 Voorzitter : Dan Lelouche: dan@lelouche.family – 0032 (0) 496 70 11 11.
Verkiezing op zaterdag 25 september 2021 op de Algemene Vergadering Zone3 AGZ3 te Grimbergen et l’entrée en fonction se fera le jour de l’AGM le 09.10.2021
Functies: Voorzitter , Vice-Voorzitter ,Secretaris, Schatbewaarder , IRO en PRO.

VERGADERINGEN VAN HET ZONE3 COMITE 2020-2021

26/2/2022 : CNR Club 41 FR te Mulhouse
23/10/2021 : Tweede samenkomst bureau Région 3 (FR) met bestuur  Zone 3 in Compiegne
3/10/2021 : 4de 41GOLFCup 2021 te Waver
————————————————————————————————————————
25/9/2021 : 3de AGZ3 te Grimbergen
10/5/2021 : 28ste Z3CM te Ukkel (Dan)​
17/12/2020 : 27ste Z3CM met team viewer
21/10/2020 : 26ste Z3CM te Lasnes (Patrick)
24/9/2020 : 25ste Z3CM te Ukkel (Dan)
————————————————————————————————————————
19/9/2020 : Tweede AVZ3 georganiseerd door het uittredend bestuur van Zone 3 in het Callens Café in Brussel.
————————————————————————————————————————
25/8/2020 : 24ste Z3CM à Waterloo (Winebar Kenkel)
23/7/2020 : 23ste Z3CM te Wauthier-Braine (Grégoire)
23/6/2020 : 22ste Z3CM te Ukkel (Dan)
16/3/2020 : 22de Z3CM à Wauthier-Braine (Grégoire) > Geannuleerd
1/2/2020 : CNR Club 41 FR te Blois
20 leden van Zone3 + 7 vrouwen aanwezig op de Belgen !
18/1/2020 : Eerste Bijeenkomst van het Zone3 Bestuur met de Région3 Club41 français te Amiens
7/1/2020 : 21ste Z3CM te Chaumont-Gistoux (Joël)
5/11/2019 : 20ste Z3CM te Ukkel (Dan)
12/11/2019 : Tweede President’s Zone3 meeting in Beersel
??/10/2019 : 19de Z3CM in Brussel (Edouard)
————————————————————————————————————————
21/9/2019 : 1ste AGZ3 in de Restauration Nouvelle te Waterloo georganiseerd door het Zone3Comité
20/8/2019 : 18de Z3CM te Waterloo (Manu)
25/6/2020 : 3de Zone3 Vergadering in Genval georganiseerd door Braine64
13/6/2019 : 17de Z3CM te Genval (Roland)
1/5/2019 : 16de Z3CM te Chaumont-Gistoux (Joël)
11/4/2019 : 15de Z3CM in Brussel (Edouard)
19/3/2019 : Eerste President’s Zone3 meeting te Beersel
9/3/2019 : Bijeenkomst ‘Réunion de Région3 du Club41 français’ georganiseerd door de Club41 van Orléans21
3/1/2019 : 14de Z3CM te Genval (Roland) + Comité Zone3 Ronde Tafel
12/12/2018 : 13de Z3CM te Genval (Roland)

24/11/2018 : 12de Z3CM in Waterloo (Manu)
30/10/2018 : 12de Z3CM  op restaurant : La Piazza te Woluwe
————————————————————————————————————————–
13/3/2018 : Tweede Zone3 Bijeenkomst in Waterloo georganiseerd door Waterloo145
————————————————————————————————————————–
9/3/2017 : Eerste Bijeenkomst Zone3 te Braine-le-Château georganiseerd door Waterloo245
17/1/2017 : Charter Meeting Zone3 in de Roy d’Espagne te Brussel
13/12/2016 : Oprichtingsvergadering Van het Eerste Zone3Comité in de ‘ Roy d’Espagne’ in Brussel
—————————————————————————————————————————
24/8/2016 : Oprichtingsvergadering door het formatiecomité (Manu)
2/7/2016 : Vergadering met voorstel voor oprichting Zone3 in Zaventem

GESCHIEDENIS VAN DE ZONE3

7/10/2005

Le Secrétaire National Manu Scarmure via son Club41 de Waterloo 145, propose la motion de ‘changer
les 10 ‘interclubs’ en 5 zones à part entière et identiques aux 5 zones de la Table Ronde.
Motion soutenue par le Comité National et votée à l’hunanimité à l’AGM d’Ostende sous la Présidence de Peter Carbon.

2/7/2016

Manu Scarmure (22 & 115), Roland Wolfs (33) en Edouard Dubois (115), leden van het organiserend comité van de Zone3Rally41 stellen aan het Nationaal Bestuur de oprichting van de eerste zone in Belgïe voor.

24/8/2016

Oprichting van het eerste formatiecomité samengesteld uit: Manu Scarmure (22 &115), Roland Wolfs (33), Edouard Dubois (115) en Rud Calster (17).
Bezoeken van 15 clubs van de zone , tussen september en december 2016.

13/12/2016

Vergadering bij Roy d’Espagne te Brussel : Stemming voor de oprichting van de eerste zone club41 , met 9 stemmen voor , 4 tegen en 2 onthoudingen op 15 clubs die de Zone 3 omvat.
Oprichting van het eerste Comité ZONE3 2017-2018 :
Voorzitter : Roland Wolfs (33), Vice-Voorzitter : Alexander Mertens (245) et Secretaris : Manu Scarmure (22 & 115)

17/1/2017 : Charter Meeting Club41 ZONE3

Mee ondersteund door de Région3 Club41 français in Brussel.

9/3/2017 : 1e Zone3 vergadering

Georganiseerd door Club41 Waterloo245

13/3/2018 : 2e Zone3 vergadering

Georganiseerd door Club41 Waterloo145

24/11/2018

Opvolging en akkoord van het Nationaal Bestuur voor het nieuwe Comité ZONE3 2018-2019 : Voorzitter : Roland Wolfs (33), Vice-Voorzitter : Marc-Gérard Thyrion (115), Secretaris : Joêl Michaux (137), Schatbewaarder : Edouard Dubois (33 & 115) en IRO : Manu Scarmure (22&115)

9/3/2019 : Bijeenkomst Région3 Club41 français

Bezoek van de Voorzitter Zone3 RW en de IRO MS aan de bijeenkomst ‘Réunion de Région3 du Club41 français’ georganiseerd door de Club41 van Orléans21 

19/3/2019 : ZONE3 PRESIDENT’S Meeting

Te Beersel.
9 van de14 clubs aanwezig + Braine64 in oprichting en Bob Standaert, Nationaal Voorzitter.
Bruxelles4 Toisond’Or, Tienen21, Hall17, Wavre Roman Païs22, Brussels33, Waterloo45, Brabant International115, Gembloux137 en Waterloo245

25/6/2019 3de vergadering van de ZONE3 / Handover Braine 64

Georganiseerd door de club van Braine 64 en de Zone3 Comité te Genval.
10/15 clubs Aanwezig + 4 Clubs Ronde Tafel Bruxelles4Toisond’Or, Tienen21, Hall17, Wavre Roman Païs22, Brussels33, Waterloo45, Braine64, Brabant International115, Gembloux137 en Waterloo245
Genodigden : Bob Standaert, Nationaal Voorzitter, Luc Trigaux, Internationaal Voorzitter en David Wauthelet, Zone4 Voorzitter

21/9/2019

Eerste AGZ3 georganiseerd door het Zone 3 Comité , dat doorging te Waterloo in restaurant ‘Restauration Nouvelle‘.
10/15 Clubs van Zone 3 aanwezig : Brabant International115 (3), Braine64 (1), Brussel33 (3), Bruxelles4 Toisond’Or (3) Gembloux137 (3), Hageland46 (1), Tienen21 (3), Wavre Roman Païs22 (2), Waterloo45 (1) et  Waterloo 245 (3).
Hoge gasten van het Nationaal Bestuur : Bob Standaert, Voorzitter, Philippe Paty, Past-Voorzitter , Roland Wolfs, Vice-Voorzitter en Pierre Herman, Nationaal Editor
Voorzitters van de andere Zones : Edwin Mortier, Zone2, David Wauthelet, Zone4 en Julian Dumoulin, Zone5

12/11/2019

Tweede Zone3 president‘s Meeting in restaurant La Villa Borghese in Beersel ,
12/15 clubs aanwezig : Brabant International 115, Braine l’Alleud 64, Brussels 33, Gembloux 137, Bruxelles 4 Toison d’Or, Hageland 46, Hall 17, Leuven 100, Tienen 21, Waterloo 45, Waterloo 245 et Wavre Roman Païs22

Aanwezig van het nationaal bestuur : Roland Wolfs (PN), Philippe Paty (TN), Edwin Mortier (PZ2), Edouard Dubois (PZ3) et René Poleur (PZ4) evenals Luc Trigaux (P Int).

18/1/2020

Interboard Region3 / Zone3 in Amiens.
Aanwezigheid van 4 leden van elk bestuur, van de Franse nationale IRO, van de Belgische nationale Voorzitter en van de Internationale Voorzitter.
Club 41 belge (4) : Brabant International 115 (2), Brussel 33 (1), Gembloux 37 (1) et Waterloo 245 (1)
Dubois Edouard (P), Michaux Joël (S), Baudour Grégoire (VP) Scarmure Manu (IRO), Wolfs Roland (PP) et Trigaux Luc (P.Int)
Club 41 français (4+1) : Angers sur Haine 291 (1), Orléans 21 (1), Tours 23 (1) et Vendôme 300 (1)
Morchoine Thierry (P), Guimon Jean-Marc (VP), Mahé Frank (S), Vaugeois Claude (IRO) et Invités : Bourguet Michel (IRO Nat) et
Sifantus Thierry (P300)
Club organisateurs : Amiens 28
Clubs invités : Amiens Jules Vernes 240 , Mulhouse 50 Renaissance et Rouen Jeanne d’Arc 245

Zie de video

1/2/2020

CNR in Blois.
Uitnodiging van het Region3 Bureau voor het Bestuur en voor de Belgische leden van Zone3 op hun stand.
Aanwezigheid van 3 leden van het Zone3-bestuur, Edouard Dubois (P), Grégoire Baudour (VP) en Manu Scarmure, (IRO)
Aanwezigheid van 6 Clubs 41 uit de Belgische Zone3: Bruxelles4Toison d’Or (1), Tienen 21 (1), Waterloo 45 (6), Braine l’Alleud 64 (4), Brabant International 115 (7) en Waterloo 245 (1 ) 20 leden van Zone3 + 7 vrouwen aanwezig op de Belgen !

19/9/2020

Tweede AVZ3 georganiseerd door het uittredend bestuur van Zone 3 in het Callens Café in Brussel.
Aanwezigheid van 12/15 clubs van Zone 3: Brabant International 115 (3), Braine 64 (1), Brussel 33 (3), Brussel 4 Gulden Vlies (1), Gembloux 137 (1), Hageland (2), Tienen 21 (3) , Wavre Roman Pais22 (2), Waterloo45 (2), Leuven 100 (1), Grimbergen102 (2), Waterloo 245 (1).
Genodigden van het Nationaal bestuur (4): Roland Wolfs, Voorzitter, Bob Standaert, Post-voorzitter, Philippe Paty, penningmeester en Pierre Herman, Nationaal uitgever. Genodigden (2) Luc Trigaux, Internationaal voorzitter en Edwin Mortier, Zone 2;

25/9/2021

Derde AVZ3 in Hôtel Restaurant Abbey te Grimbergen.
Aanwezigheid van 9/15 clubs Zone 3 : Brabant International 115 (4), Braine l’Alleud 64 (1), Brussel 33 (3),
Bruxelles4 Toison d’Or (2), Hageland 46 (1), Grimbergen 102 (4), Wavre 22 (1), Waterloo 45 (1) et Waterloo 245 (1)
Absents : Gembloux 37, Louvain 100, Gembloux 37, Hall 117, Tienen 21, Leuven 100
Comité National (5) : Bob Standaert (P), Roland Wolfs (PP), Benoît Lachi (P), Edwin Mortier (VP), Philippe Paty (T),

23/10/2021

Interboard Région3/Zone3 à Compiègne
Présence de 4 membres de chaque Comité
Club 41 belge (5) : Tienen 21, Wavre 22, Brussel 33, Hageland 46 et Brabant Int 115 et le CN.
Club 41 français (10) : Soisson 8, Saumur 15, Tour 23, Le Mans Hunaudière 127, Compiègne les Picantins 248, Chantilly 238, Angers Maine 291, Vendôme 300, Cholet 362 et le CN.
Invité : Rouen 245.

WIMPELS CLUB41 ZONE3

Louvain 1

Bruxelles 4 Toison d’Or

Halle 17

Tienen 21

Wavre Roman Païs 22

Brussels 33

Gembloux 37

Hageland 46

Braine 64

Leuven 100

Grimbergen 102

Halle 117

Brabant Int. 115

Waterloo 145

Waterloo 245

41 nationaal, internationaal en regionaal

Club 41 National
belge
Charter Zone3
24/1/2017

Club 41 Zone 3
belge
Charter Zone3
24/1/2017

Club 41 français
3ème Région
Val de Loire/Centre
Charter Zone3
24/1/2017

Club 41 français
7ème Région
Midi-Pyrénées

CNR Blois
31/1/2020

Club Agora National
Français
CNR Blois
31/1/2020

Club 41 International
Luc Trigaux
Président international
AGZ3 Bruxelles
19/9/2020

13ème Région
‘Ile de France’
Interboard Compiègne
23/10/2021

15ème Région
‘Champagne Ard’Aisne’
Interboard Compiègne
23/10/2021

Club 41 marocain
Aziz Cherkaoui
Président National
2018-2019
AGM Bruxelles
9/10/2021

Club 41 Suisse
Lemanique 2

Réunion statutaire
3/11/2021

Fanions reçus

Meaux 4
23/10/2021
Interboard Compiègne

Soisson 8
23/10/2021
Interboard Compiègne

Saumur 15
23/10/2021
Interboard Compiègne

Tour 23
9/3/2019
RR3 Orléans

Amiens 28
18/1/2020
Interboard R3/Z3 Amiens

Chinon 44
24/1/2017
Charter Zone3 Bruxelles

Toulouse 68
31/1/2020

Blois 100
9/3/2019
RR3 Orléans

Le Mans Hunaudière 127
23/10/2021
Interboard Compiègne

Bourges 152
9/3/2019
R3/Z3 Orléans

Toulouse 167
31/1/2020 CNR Blois

Rodez 191
31/1/2020 CNR Blois

Chantilly 238
23/10/2021
Interboard Compiègne

Amiens 240
18/1/2020 Interboard
R3/Z3 Amiens

Compiègne les Picantins 248
23/10/2021
Interboard Compiègne

Paris Rive gauche 252
23/10/2021
Interboard Compiègne

Angers Maine 291
18/1/2020 Interboard
R3/Z3 Amiens

Noyon 292
23/10/2021
Interboard Compiègne

Vendôme 300
24/1/2017
Charter Zone3 Bruxelles

Cholet 362
3/10/2021
Interboard Compiègne